| YeeeeRoooock a întrebat:

Am facut dragoste cu iubita mea fara prezervativ, mi-am dat drumul in ea, deoarece ea a zis ca o sa ia pastila de a 2 a zi si dupa ce am terminat mi-a zis ca nu o sa ia pastila si ca e infectata cu HPV.
I-am spus sa ne intalnim maine sa discutam. Vreau sa o bat. Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa faci un test de HIV peste vreo 2-3 luni, ca mai devreme nu va iesi la analize si sa inveti sa folosesti prezervativul ala, ca esti singurul vinovat ca nu-l porti.

| dullcat a răspuns:

Ce repede ti-a trecut cheful de bataie. O boala cu transmitere sexuala nu e un, relationship goal' pentru multi. Felicitari, ce sa spun.

| LordCristobal a răspuns:

Ar fi bine sa iti stapanesti nervii si na dai in ea ca intrii in alte belele.Si protejeaza-te de fiecare data cand faci sex ca nu stii ce se poate intampla.
Ar fi bine sa te desparti de ea pentru ca nu poti intr-o relatie cu un om care una zice si alta face.
Daca ramane insarcinata va trebui sa platesti pensie alimentara pentru cresterea copilului. Oricum mentine o relatie cat de cat civilizata cu ea.

| YeeeeRoooock explică (pentru LordCristobal):

Acu m-am intors de la ea ( a zis sa merg la ea) si a fost ok. tocmai i-a venit ciclul deci nu e insarcinata. Si am ramas impreuna. Cu HPV fara HPV. Macar suntem impreuna

| Robert2526 a răspuns:

Sper doar ca esti troll, pentru ca daca chiar e pe bune ce zici, esti tampit rau de tot laughing

| YeeeeRoooock explică (pentru Robert2526):

Nu e troll. Da acu m-am intors de la ea ( a zis sa merg la ea) si a fost ok. tocmai i-a venit ciclul deci nu e insarcinata. Si am ramas impreuna. Cu HPV fara HPV. Macar suntem impreuna

| GeorgeCazan a răspuns:

Să o bați? De ce? Pentru că ai fost tu prost? Așa vă trebuie. Faceți sex fără prezervativ și după plângeți. E plin forumul pe aici si sincer eu unul m-am saturat. Sexul fără prezervativ se face după ce iti cunoști partenera/partenerul, după ce relația mai evoluează. Așa acum ce faci? Posibil tată, posibil infectat cu HPV. Sincer cred totuși că tipa e genul de șantajista/profitoare. Vezi tu de care e.

| YeeeeRoooock explică (pentru GeorgeCazan):

Acu m-am intors de la ea ( a zis sa merg la ea) si a fost ok. tocmai i-a venit ciclul deci nu e insarcinata. Si am ramas impreuna. Cu HPV fara HPV. Macar suntem impreuna.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Mai bine taie ranga aia că nu știi să o folosești rolling on the floor o ai, da o ai degeabahee hee

| Costantin_Paul_ a răspuns:

Depinde câți ani ai, sa nu răspunzi penal dacă te denunță, să nu te îmbolnăvești și daca rămâne însărcinată trebuie sa te descurci. Fii calm și de acu sa nu mai greșești, folosește ce trebuie și nu mai face asta.