| CaTa_6712 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietena mea.neprotejat.iar la nici un minut dupa inceperea actului sexual am observat pe penisul meu un lichid, foarte asemanator spermei... Dar eu nu mi-am dat drumul...nu am simtit asta.ma simteam total normal. iar la incheierea actului, mi-am dat drumul foarte putin.asa s-a intamplat si data trecuta. oare de ce?

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Inainte sa ejaculezi elimini un lichid numit lichid preejeculator care contine spermatozoizi si poate ramane insarcinata

| Cătălina a răspuns:

Nu te speria. Este un lichid dinaintea ejacularii propriu-zise, te ajuta la lubrifiere. Atentie mare, deoarece si acela contine spermatozoizi.

| cossmy a răspuns:

Ai cam 80% sanse sa devii taticwinking pentru ca ajunge si cel mai mic spermatozoid ca ovulul sa fie fecundat. Iar in picatura placerii, sunt destuiwinking

| greenmile00 a răspuns:

Asta se mai numeste si stropu' placerii... vere lasa joaca, nu vrei copii de la varsta asta big grin... da-i cu prezervativ, ca d-aia s-au inventat ale draq laughing))

| theghost a răspuns:

Cand incepi un act sexual penisul tau produce o secretie pentru a lubrifia si a ajuta la intromisie.asta s-a intamplat.