| Schumaher98 a întrebat:

Hei TPU, in timpul actului sexual am observat un lichid albicios asemanator spermei pe lângă inelul prezervativului, țin sa Menționez ca nu ejaculasem, este vorba de secreție vaginală?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, este vorba de umezeala care se produce in vagin de regula pe intreaga perioada in cazul in care femeia simte placerea unui sex confortabil care ii provoca satsfactie si probabil chiar si un posibil orgasm. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da despre secretie vaginala este vorba.

| HazelEyes77 a răspuns:

Da e o secretie vaginala care apare in starea de excitatie a femeii.