| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste cu un baiat si cand a ejacutat a ejacuat afara dar cred ca a scapat si putin in maine exista sanse sa raman?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Oricat de putin ar fi ejaculat in vagin, sansele sunt absolut egale cu sansele unui act sexual complet neprotejat. Asadar, depinde numai de cat de fertila erai tu in ziua contactului sexual. Practic riscul variaza intre 5% si 100%.

| fabiola a răspuns:

Logica spune ca da!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da ai sanse sa ramai insarcinata. fa-ti un test de sarcina sau mergi la medicul ginecolog si fa-ti un control.

| madalina_8123 a răspuns:

Cam da. Fa un test de sarcina dupa 21 de zile. Sunt care se pot face si mai devreme, cum ar fi Barza, dar tot e indicat sa-l repeti la 21 de zile.

| corina_4591 a răspuns:

Chiar daca nu-si da drumul in tine sansele sunt la fel de mari de a ramane insarcinata.

| mihai93 a răspuns:

Da, ai sanse sa fi ramas, testul sau control, a scapat putin in mine? ai sanse mari sa fi...