| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste cu un baiat si cand a ejacuat a ejacuat afara. cred ca pana sa ejacueze ma atins si pe mine :-s exista sanse s raman:-dbig grin?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, riscul este exact acelasi cu riscul unui act sexual complet neprotejat. Depinde numai de cat de fertila erai tu in ziua contactului sexual.

| alinuta113 a răspuns:

Sanse sunt daca e ejecuat pe tine acolo aproape de vagin! Pentru ca sperma se misca prin lichidul vaginal si poate sa ajunga acolo unde nu prea e de dorit! Dar sansele nu sunt chiar atit de mari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce proasta esti laughing