| ForeverWarrior a întrebat:

Am facut inca o poezie pe moment ce parere aveti? va rog fara mistouri

Cand te vad inima-mi tresara,

Vreau iar sa-ti sarut buzele tale dulci,

Si ca alinare da-mi o imbratisare

Sa uit toate acele zile lungi

Cand viata ne desparte

Si raul ne-nconjoara

Eu te voi iubi la fel ca prima oara.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti si spontan si indragostit,ai mare nevoie de afectiune.
Poezia ta e draguta si dulce,fata pentru care ai scris-o,o poate aprecia si poate intelege ca e iubita.
Numai ca,pentru a ajunge sa fie publicata,are nevoie de ceva mai multe,crede-ma...
Daca te simti inspirat,continua sa compui,scrie mult si citeste mult,atat beletristica cat si poezie.
Ai start bun,dar te-ai angajat sa alergi la maraton, asa ca, ai nevoie de multa perseverenta si efort dozat corect!
Succes!

| dafy a răspuns:

Este foarte frumoasa poezioara ta...
bravo
pupici

| BloodyBlade a răspuns:

♥E minunata! Daca tu ai scris-o bv tie! Ai talent!♥love struck

| amelia5343 a răspuns:

E frumoasa poezia