| anonimmmsdadsa a întrebat:

Am facut-o cu gagica-mea pana acum de 10 ori in 2 saptamani, am vazut ca ata de la mine s-a slabit dar nu s-a rupt, de ce e asa rezistenta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ata se rupe la un procent mic, chiar foarte mic de barbati si nu e ceva obligatoriu sa se rupa si nici anormal sa nu se rupa

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dar cine te-a anuntat ca "trebuie" sa se rupa?! Sau unde ai citit, poate mai aflam si noi ceva noutati?!

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil v-ati apucat de cusut, ca la sex nu se rupe nici o ata! laughing

| mihai69 a răspuns:

Probabil tu ai cablu, nu ață...
PS „ața" aia de fapt NU trebuie să se rupă; ruperea ei e un incident nedorit și posibil dăunător.

| Emilian65 a răspuns:

Zi multumesc ca nu s-a rupt. Ata se rupe numai la cei care au probleme cu penisul.

| ywar a răspuns:

Tai-o, da-o in steaua ma- s i i! Iti dau eu un cutter si se rezolva.
Daca e asa rezistenta gagica ta, nu ne inviti si pe noi sa o rezolvam?

| Quassaar a răspuns:

Dacă pui asemenea întrebare cu siguranță v-ați apucat prea devreme de sex?

| da33a a răspuns:

Pai intreab-o de ce nu se rupe odata ca tu vrei