| Blossomis a întrebat:

AM facut o greseala fatalacrying(. un baiat a aflat ca am pus o intrebare despre el pe TPU si acum este suparat pe minesad. Intrebarea este destul de grava dar nu e pe contul asta. Ce sa fac sa ma ierte?sadsadsad

4 răspunsuri:
| gabriella85 a răspuns:

Upsss! suna-l sa stati de vorba! explica-i ca nu a fost cu rea intentie...habar nu am, cat de grava putea fii o intrebare? despre ce era vorba, poate imi dau seama si te-as putea indruma mai bine

| ProjectJackpot a răspuns:

Ghinion!

| Carly22 a răspuns:

Hmm... complicat. Spune-i ca aveai nevoie sa vorbesti cu cineva si nu puteai cu un cunoscut pentru ca. i-ar fi spus lui. Spune-i ca-ti pare rau si ca nu ai vrut ca asta sa se intample sau sa se supere pe tine.Propune-i sa o luati de la inceput, fara greseli si sa uite ca ai pus intrebarea aia stupida pe TPU. Spune-i ca erai intr-o situatie delicata si nu stiai cum sa procedezi. Sper ca te-am ajutat.

| Roby_2040 a răspuns:

Nu trebuia ma sa spui cuiva ca ai pus aici intrebarea. tocmai asta e chestia.aici pe ajuta persoanele care nu te cunosc... explica-i ca aveai nevoie de un raspuns dl cineva care nu te cunoastea.sa afli un alt punct de vedere. acum depinde in ce consta intrebarea aceea.o sa ii treaca stai linistita:* nu e un delict sa postezi p intrebare. pentru asta exista TPU