| Katherrine a întrebat:

Buna tpu.Am 17 ani si am facut o greseala.
Imi place de un baiat,care ma placea la randul lui, dar nu a zis niciodata ca vrea sa fie cu mine.
Sambata am fost in club si l-am intrebat daca vine si a zis ca nu.De nervi, ca mi-a promis ca vine si nu l-am vazut de 2 saptamani, am baut si m-am sarutat cu un tip. Urmatoarea zi a aflat si s-a suparat pe mine.Mi-am cerut iertare si i-am explicat de ce am dacut asta si i-am zis ca de ce se supara asa cand eu nici nu stiam ca vrea sa fie cu mine.
Ce sa mai fac sa ma ierte?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te pui in genunchi si incepi sa plangi e cel mai recomandat. Te asigur ca te va ierta 100%.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost sa fie sa te ierte. la 20 de ani cand te superi iar ce faci, sex cu jumatate de cartier? tipic prostiei in ziua de azi "am baut si m-am sarutat cu un tip", ce penibil. cred ca ai un respect de sine foarte mare, esti la nivel cu celelalte duse mintal.