| didik15 a întrebat:

Am facut o mica boacana in seara asta.Am iesit cu un baiat in oras.ma rog ne-am sarutat bla bla bla dar cand ma ducea acasa l-a sunat un prieten de-al lui dupa care eu sunt mooarta de mult timp si imi doresc enorm de mult sa stau cu el si tipu cu care eram i-a zis ca e cu mine iar eu i-am facut semn si a dat-o la intors.Acum nu stiu ce sa fac pentru ca tipu de care imi place mi-a dat sms cu ke fac si i-am zis ca sunt acasa imediat dupa l-a sunat pe celalalt.MA simt penibil pentru ca amandoi mi-au reprosat ca joc pe doua fronturi si sunt suparati pe minecrying ce as putea sa fac sa ii impak si sa ma combin cu tipu care imi place cu adevarat? si celalalt sa nu mai fie suparat pe mine?

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

În iubire exista un singur sens, acela dinautrul tau spre dinafara si nicidecum sa asteptam, sa cersim iubire, atentie, validare.
Mai intai trebuie sa inveti sa te iubesti tu pe tine insuti, apoi cand esti fericita tu cu tine insuti, esti libera sa alegi un baiat care te iubeste asa cum esti tu. Fara sa lasi pe altul sa iti mutileze personalitatea si sa traiesti dupa regulile lui pana cand se plictiseste si apoi te lasa. Daca vrei sa vorbim mai multe id-ul meu e star_child2011 happy Iti doresc o zi cat mai placuta in continuare

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Dacă există un tip de care îţi place de ce ai ieşit cu prietenul lui şi te-ai mai şi sărutat cu el? Normal ca reacţionează aşa dacă şi tu te comporţi cum te comporţi straight face.
Ar trebui să faci ce ţi-a zis şi @NoUseForAName le spui adevărul şi îi lămureşti nu te ascunzi după deget!

| NoUseForAName a răspuns:

Sa le spui adevarul.
Il iei pe unul si ii spui adevarul apoi mergi la celalalt si ii spui.
In dragoste nu trebuie sa ai obligatii, asa ca nu te simti obligata sa nu alegi pe nici unul doar pentru a nu-i supara.