| bebe221 a întrebat:

Am facut sex acum 2zile cu o dama de lux, ma rog a avut un pret foarte redus de 80ron am fost protejat (cu prezervativ de la durex) am avut parte de anal si de sex normal
Faza e ca atunci cand a facut analul am avut grija sa nu puna gura pe penis,si nici nu m-am sarutat cu ea.iar la penetrare tot la fel am avut grija sa nu o adancesc asa de tare, vreau sa stiu daca exista vreo sansa sa fi luat vreo boala...sad

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Intotdeauna exista o sansa sa iei vreo boala cand o faci cu o prostituata (de lux sau nu)...dar cred ca ar trebui sa stai linistit, probabil nu ai luat nimic. Si data viitoare ar fi intelept sa iti pui intrebari inainte de a face ceva, nu dupa....ca uite prin ce treci, facandu-ti tot felul de griji.

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughinglaughing n-are rost.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca prezervativul nu s-a rupt n-ai luat nici o boala. In rest ai fi putut sa iei foarte bine paduchi lati. Aia se iau si cu si fara prezervativ. Si se intampla, oricat de curata ar fi persoana, ca nu stii si nu stie nici ea sigur cine ii trege pragul.

| mihai69 a răspuns:

Sunt boli care se iau chiar și dacă porți prezervativ!

| pietrean a răspuns:

Tu ai platit pentru un set de servicii.Ce "cadouri" ti-o fi dat,o sa vezi,mai tarziu.
Ce legatura are adancimea cu "imprumutul"unei boli? Prezervativul,te-a putut apara de materia fecala,care poate se gasea in anus,sau de un viitor bebe,poate o boala venerica,atunci cand ai facut sex normal.
De unde sa stim noi, cine era tipa sau cat de curata era(o fi facut vreo vizita la un medic ginecolog?)Tu ti-ai asumat acest risc, apeland la o "dama de lux"! O fi fost de lux?
Din aceste motive, sunt de acord cu infiintarea bordelurilor, dar cele legale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti lud laughing
Ia-ti o iubita! E mai ieftin, mai sigur, mai bine, mai tot ce vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dama de lux pentru 80 ron? Si cu cea mai smechera reducere nu vei gasi o dama de lux la 80 lei. Poate ca prietenii tai au angajat o traseista, au dat cu putina apa pe ea si ti-au spus ca e de lux.

In alta ordine de idei e cam greu sa puna gura pe penis in timp ce faceti sex anal, asta daca nu are o gura in fund. Cu adancitul nu prea inteleg, daca aveai prezervativ o puteai adanci, linistit, de tot. Bine macar ca nu ai sarutat-o, de la sarut se iau cele mai multe BTS-uri cum ar fi cariile sau casul din coltul gurii.

Nu cred ca ai luat vreo boala. Din pacate boala pe care o ai deja e mai grava decat orice poti lua de la prostituate.

| Blamely a răspuns:

Da, există șanse. Mici, însă există.

Răspuns utilizator avertizat