| ItsMatrix a întrebat:

Am facut sex azi dimineata si acum cand am fost la baie dupa cateva ore, dupa ce m-am sters am observat o pata de sange.Sexul a fost protejat si nu a fost sange in vagin de fel cu cateva minute inainte sa merg la baie.Mentionez ca de data asta a fost si mai brutala ca de obicei penetratia.Ce poate fi? Nu cred ca pot fi insarcinata.

3 răspunsuri:
| Kira5854 a răspuns:

Este posibil ca peretii vaginului tau sa fi fost contractati, iar tu sa nu fi destul de excitata, vezi daca se mai repeta incidentul, iar daca da, ar trebui sa consulti un medic ginecolog, sa ii aduci la cunostinta problema, pentru ca poate fi vorba si de o infectie, pe care e probabil sa o fi capatat-o in urma mersului la toaleta intr-un spatiu(WC) public. Ce varsta ai?

| Denisa09Ax a răspuns:

Da este o microtrauma, daca penetratia a fost mai brutala.

| anonim9012 a răspuns:

Poate fi o microtrauma.