| Alexkyt16 a întrebat:

AM facut sex cu iubita mea de 2 ori de fiecare data striga si vrea sa oprim actul sexual de ce?

Răspuns Câştigător
| LiVeeee a răspuns:

Si de unde ai vrea tu sa stim noi de ce o doare? Am fost noi acolo cand ati facut sex ca sa vedem ce si cum?
Daca e virgina si tu o iei prea tare, e normal sa o doara happy

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Strigă la tine că esti surd si nu auzi, s au faci pe surdul si pui dorintele tale si plăcerea ta m ai presus decit ale ei, vezi că o să te lase dacă te porti ca un măgar cu ea. Cu o fată trebuie să fii elegant si fin.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E om si ea si o doare, si cu un aparat dacă te porti dur se strică, dar cu o femeie, trebuie să fii atent si grijuliu, nu să faci ce te taie capul, unul din două capete.

| yekto a răspuns:

Mai incearca si tu un preludiu ceva, mai joaca-te inainte de a te avanta ca un erou.
sau poate ea are vreo problema genitala.
consultati un ginecolog

| MCRgurl a răspuns:

Probabil ca ai luat-o prea tare.Intreab-o si tu care e problema, noi n-avem de unde sa stim.

| Emilian65 a răspuns:

A strgat sa opriti actul sexual din cauza ca nu a fost incalzita bine pentru a face fata duritatii tale de a face sex. Alta data incalzeste-o bine si tu sa fii mai putin dur si ai sa vezi ca o sa-i placa. Ai sa vezi ca dupa acest act sexual mai linistit o sa zica "repeta...

| Felys a răspuns:

Daca intrii ca ghiolbanu, normal ca o doare si nu poate continua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are si ea alta treaba.

| TizZu15 a răspuns:

Poate o iei prea tare.winking

| BlitzLikeXd a răspuns:

Fiindca e prea tare ca e virgina ca prea o doare

| KoaLaBoY a răspuns:

Daca o iei ca un ciumbalac o doare si pe ea...

| BebelusMIKiY2 a răspuns:

O doare!

| Achtor a răspuns:

Intreab-o pe ea

| ryf007 a răspuns:

Intreab-o tu ce are si care-i problema!