| MamaBoss a întrebat:

Am facut sex cu iubitul meu si am observat ca relatia noastra a devenit mai strinsa. Am doar 15 ani si cred ca a fost prea devreme, insa sunt foarte fericita.Ce parere aveti? happy

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Indiferent cum ar fi, trebuie sa aveti grija si sa va protejati sa nu ajungeti l altele. Daca esti fericita si te simti iubita e foarte bine. Rar o relatie inceputa la aceasta varsta tine o vreme indelungata, dar nu se stie niciodata. Pana una alta traieste clipa.

10 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Daca ai o placere pentru ceea ce ai facut este foarte bine, dar daca faci cu mai multe persoane si nu ramai cu niciuna este grav...

| Emilian65 a răspuns:

Chiar daca tu esti cam mica, daca tu te iubesti cu prietenul tau nu este chiar atat de rau.

| grab a răspuns:

Asta e foarte bine.
atentie cu protectia si in rest... aveti mare grija de ceea ce aveti frumos acum.
succes!

| Hitback a răspuns:

Stai putin zici ca ai 15? Daca nu ma insel ai mai pus o intrebare in care vroiai sa te coțăieşti cu un baiat random de care iti place si ziceai ca ai 17 ani. Dubiosss.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Hitback):

Sexul a intinerit-o rolling on the floor) damn

| Hitback a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Lawl datz true laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Categoric.el vroia doar sex curand te va lasa

| OleaaOleaa a răspuns:

Asta e alegerea ta. daca tu ai dorit asta si nu tea impus nimeni e foarte bine.dar relatia ta cu el depinde si de tine, daca o sa il inseli si o sa calci gresit atunci o sa fie punct.dar daca mereu o sa il intrigi si nu o sa-l lasi sa se plictiseasca atunci puteti so duceti mai mult.

| Deliiss a răspuns:

Apff. Nu ai sa regreti? Daca te-ai culcat cu el odata o sa vrea si a 2a si a3a si tot asa. Poate de asta ti se pare ca e mai stransa relatia. sau gresesc eu?