| EdiFlorea a întrebat:

Iubitul meu spune ca sunt gay, eu nu il cred, ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica esti baiat si iubitul iti spune ca esti gay. Iar tu nu si nu? Esti lesby? Faci misto de noi sau nu stii ce-i aia gay?

| Vvistula a răspuns:

Nici eu nu cred

| mihai69 a răspuns:

E dăștept!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Dar cand spune lumea ca sunteti tulburati nu recunoasteti.

| vocea a răspuns:

Tu iei de prosti, faci glume proaste.

| deeeaqq a răspuns:

Și ce a spus greșit iubitul tău, măi Edi?

| 私は日本が大好き a răspuns:

Cati ani ai? In primul rand nu ai cum sa fii gay pentru ca esti fata (Gay in limba engleza inseamna doi barbati care se iubesc
in limba romana este homosexual)
Nu poti fi gay, esti o persoana normala, spune-i iubitului tau sa nu mai faca misto de tine.Sa ai grija de tine :*

| Xdekeru a răspuns:

Buna asta