| vasea01 a întrebat:

Am facut sex cu o fata, prietenul ei nu stie, a zis ca nu o satisface asa bine ca mine...ar trebui sa ma ingrijorez?

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing)) 3/4 din femeile de pe glob te cauta, iar tu esti ascuns pe TPU

| JulieAndreeaB a răspuns:

Te va folosi eventualthinking Sexul nu implica si sentimente, acum mai depinde si de varsta voastra.

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă prietenul ei e luptător K1 sau din trupele antitero.

| neutrino a răspuns:

Da, nu vei mai scapa de ea. Un baiat ca si tine, greu va mai gasi, si ea stie bine acest lucru.

| HueyFreeman a răspuns:

Sa te ingrijorezi ca ce? O sa vina inapoi pentru mai mult? Daca se va desparti de prietenul ei pentru tine, tine minte ca asta ti se poate intampla si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa te ingrijorezi? Ai de gand sa faci si tu sex cu respectivul baiat?

| CheLoo23 a răspuns:

Se pare ca esti un adevarat CasaNova daca esti in stare sa faci asa ceva....toata vina ii apartine feteiwinking tu esti un player

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Toti tin cu tine in calitate de baiat dar nu prea e ok ceea ce faci.In primul rand si o fata isi poate bate joc de tine dar nu recunoasteti cum sa zica asa inseamna ca a incercat si zice ca doi sunt mai buni. Daca tu nu vezi nimic serios cu ea tot la conluzia baietilor ajungem esti baiat decat sa te bata...am vazut cazuri dai ce vrea.