| AddyTzZza a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea a2a zi dupa ce ia incetat ciclul si am ejaculat in ea... ce sanse sunt sa ramana gravida? si ce trebuie sa fac sa nu ramana?

10 răspunsuri:
| vipande11 a răspuns:

Depinde...daca esti ipotent sansele sunt o laughing daca esti potent sansele sunt de 90-95%

| vipande11 a răspuns:

Bate-o pana avorteaza laughinglaughing

| username_3216 a răspuns:

Rugaciuni

| BombonicaXD a răspuns:

Data viitoare cand mai faceti sex indoap-o cu anticonceptionale laughing

| Bbyblue16 a răspuns:

In primele 7 sau 10 zile de la menstruatie
se zice ca puteti avea relatii neprotejati si ea nu o sa ramana, dar nu stiu sgur pentru ca nu am incerat, dar majoritatea sustin k asa e, deci nu prea cred ca sansele ca ea sa ramana insarcinata sunt f mari tongue

Răspuns utilizator avertizat
| CristiZisMosu a răspuns:

Sunt sansae maxime nu stiu cum sa iti zic trebuia sa folosesti prezervativ
cum zice si zander pilula de a doua zi ar fi indicat. trebuia sa te gandesti de 2 ori inainte de a face asta. Casa de Piatra

| xcamyx a răspuns:

Doamne da cum de te-ai gandit sa ejaculezi in ea trebuia sa te opresti. Nsunt sanse mari pentru ca e perioada de fecundatie a ovulului si cum spermatozoizii raman intacti 3 zile sunt sanse mari, incearca cu anticonceptionale

| AddyTzZza explică (pentru xcamyx):

I-am dat escapell mai sunt sanse?

| xcamyx a răspuns (pentru AddyTzZza):

Pai...nu prea stiu...chestile astea sun diferite de la individ la altul.Dar ai grija nu o indopa ce anticonceptionale ce exista riscu sa nu mai poata face niciodata copii.Eu sincer te sustin. Sper sa ai noroc si sa nu se intample nimica.Dar asta sa iti fie invatatura de minte. Faceti dragoste ori cu protectie ori esti foarte atent sa nu ejaculezi in ea.Succeskiss