| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu acum 1 luna jumatate. Am facut-o protejat, eu eram virgina. M-a dezvirginar iar apoi am incercat si fara prezervativ. Exista riscul sa fi ramas insarcinata? Tin sa mentionez ca nu era excitat si nici nu s-a terminat. Este un act sexual nefinalizat.

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Da e posibil sa ramai insarcinata daca nu te protejezi!

| Feliciann a răspuns:

Exista riscuri dar pot zice ca sunt minime, este doar un raspuns si trateaza-l ca atare, acum intreb eu : de ce vrei sa o faci prezervativ? oare nu sti ca chestiile astea duc la avorturi si poate la copii nedoriti? raspunde-mi te rog daca esti capabila

| neutrino a răspuns:

Cum sa ramai tu gravida? Numai fetele care fac dragoste raman gravide.