| Simo500 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu in 29 ciclu trebuia sa imi vina in 4 sept, mi-a venit in 2 mai repede si foarte putin m-a tinut pana in 6 septembrie. s-ar putea sa fiu insarcinata? era de cantitate foarte putina si am avut dureri dar nu asa tari ca inainte. sexul a fost anal, dar mi-e frica ca el a ejaculat dar si-a retras penisul si poate sa scurs la vagin.
Sunt insarcinata?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic nu se poate instala o sarcina in urma unui sex neprotejat chiar daca se ejaculeaza intentionat sau accidental in vagin daca/in cazul in care sexul are loc/se intampla in ultimele zile ale unui ciclu menstrual si mai ales daca in zilele urmatoare incepe menstruatia.In cazul in care este vorba de un SEX ANAL se poate considera fara a se gresi ca NU ESTE POSIBILA INSTALAREA UNEI SARCINI deoarece probabilitatea ca sperma scursa din anus sa ajunga pe urma in vagin se poate considera ca fiind o fictiune practic irealizabila. In concluzie se poate afirma fara a gresi ca in conditiile prezentate de tine este IMPOSIBIL sa fii insarcinata. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca sexul a fost anal nu poti fi gravida.

| lpavel a răspuns:

Mai mult ca sigur NU! happy

| Simo500 explică:

Da dar dimineata i mai abundent si zice ca asa i sangerarea de implatare, mi frica.sad

| Simo500 explică:

Mi rau de la stomac si imi vine sa vomit mie una mi frica.
Dau si funda doar sa vad un raspuns foarte buna