| hheeyy11 a întrebat:

Hey acum 1 saptamana am facut sex anal neprotejat cu prietenul meu si pe 2 septembrie am facut sex normal si ne-am protejat cu prezervativul. A2a zi l-am intrebat daca era ok prezervativul si a spus ca da. Luna trecuta menstruatia mi-a venit pe 24 iar acum e 23 si nu e nici-un semn de ea. L-am intrebat daca a ejaculat cand am facut anal si a spus ca nu crede. adevarul e ca am vazut si eu cand a scos penisul si a ejaculat afara. Pot fii insarcinata? nu am nici-un simptom adica nu ma dor sanii nici rau de dimineata... Putea sa ajunga cumva sperma la vagin? tin sa spun ca nu am facut decat 5-10 minute ca nu prea am avut timp. Multumesc!

8 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Sunt cazuri rare in care sperma din fund se poate scurge spre vagin, daca sunteti absolut siguri ca nu a ejaculat cand era in tine stai linistita

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy cati ani? cred ca esti micuta atat timp cat intrebi asa ceva, o sarcina se implineste doar atunci cand un act sexual este dus pana la capat normalllllll! nu anal/oral/masturbat etc!
O zi frumoasa sa ai si fara grijiwinking

| Keyko a răspuns:

Nu este tocmai adevarat ce a spus"PsyhoWoman". au existat cazuri cand sperma rezultata din sexul anal a coborat spre vagin. sunt cazuri foarte rare dar EXISTENTE. Poate ai racit sau ai facut altceva care sa intarzie menstruatia. Daca te dor sanii nu e semn ca esti insarcinata. nu trebuie sa te doara sanii daca esti insarcinata sau iti vine menstruatia. mai asteapta putin. poate fi o intarziere normala de ciclu. imi poti spune cati ani ai si de cat timp ti a venit ciclul?

| hheeyy11 explică (pentru Keyko):

Sunt clasa a10a si am ciclu din clasa a6a daca nu ma insel laughing

| Keyko a răspuns (pentru hheeyy11):

E normal sa ai intarzieri. si eu am avut in primii 4 ani.

| PsyhoWoman a răspuns:

In primul rand prin sexul anal, nu poti ramane insarcinata NU-TI FA PROBLEME Urmeaza sa-ti vina menstruatia Nu confunda durerile de sani de la menstruatie cu sarcina.Nu te speria, esti OK! pESTE 2 SAPTAMANI EFECTUEAZA UN TEST DE SARCINA happy

| LascoD a răspuns:

Nu nu este nimic rau, sexul anal nu aduce sarcina, doar sexul normal, unde se lasa pserma in vagin etc. dar daca el a mai folosit si prezervativul atunci totul va fi OK! alta data te rog frumos sa fii mai atenta..la tot ce se intimpla cu tine. presupun ca ai vreo 15-16 ani happy