| anonim_3773 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu protejat.la un moment dat prezervativul a alunecat. dar nu in mine! era pe pat.cand a simtit ca ejaculeaza s-a dus la baie. dar am vazut o urma de sperma pe pat. dupa ce s-a intamplat am vazut ca in urmatoarele zile am scurgeri maronii. este posibil sa fi ramas?

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

straight faceCum naiba sa nu simtiti sau macar sa vedeti cand aluneca prezervativul? De fapt, cand pica de tot in cazul vostru.Doar nu trebuie sa fie larg la o soseta.Scurgerile n-au nicio treaba cu sarcina, simptomele nu apar la cateva zile dupa. Du-te la un ginecolog sau fa-ti un test de sarcina ca sa vezi daca esti sau nu.Depinde si de perioada ciclului mentrual, daca a ejaculat sau nu in tine, voi stiti ce ati facut acolo...Tot e posibil, dar tu poti sa afli ce si cum, noi nu avem cum.happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da, e posibil.

| Cătălina a răspuns:

Sunt minime sansele, cu siguranta acele scurgeri sunt de la o eventuala raceala in organism. In unele cazuri femeile au scurgeri maronii abia in momentul cand menstruatia intarzie si nu la cateva zile dupa contact, care semnifica implantarea embrionului in uter, adica inceput de sarcina. Totusi, pentru linistea ta, efectueaza un test de sarcina dupa 2 saptamani de la acel contact, iar pe viitor fiti mai responsabili si mai atenti!

| foxi a răspuns:

O sa devii mamica, din o fitoasa!

| Ionutzz97 a răspuns:

Da este posibilsad

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ma copii ma, de ce nu sunteti voi atenti cand simtiti ceva in neregula?

| AllStarConverse a răspuns:

Tot ce este posibil. dar eu cred ca DA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate o sa va cumparati si voi data viitoare pe marimea penisului, nu xxl ca sa dea bine la vanzatoare. Va recomand Love plus, sunt mai mici decat Durex. Oricum, uitati-va pe siteul lor ca au tipuri si dimensiuni si alegeti ceva mai mic ca sa evitati faze de genul