| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu protejat.la un moment dat prezervativul a alunecat dar nu in mine! era pe pat... cand a simtit ca ejaculeaza a mers la baie dar pe pat a ramas o urma de sperma.este cumvaaa posibil sa raman insarcinata? dupa ce am facut sex imi curge un lichid de culoare maronie.help!

5 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Pai daca prezervativul a alunecat(in timp ce faceati sex)e clar ca exista riscul de a ramane insarcinata.
Lichidul de care vorbesti poate fi semn ca in urmatoarele zile iti vine menstruatia iar daca nu, un simptom clar de boala.Ai multe nedumeriri si o vizita la ginecolog te-ar ajuta mai mult decat sfaturile noastre.

| GuessWho a răspuns:

Probabil e secretia vaginala care curge intotdeauna.
SI urma de sperma o fi curs de la el. zic si eu.
In orice caz eu zic ca nu ai ramas insarcinata.

| basexcu a răspuns:

Kinder surprise scrie pe tine! happy

| DakotaRoyse a răspuns:

Sanse sa ramai insarcinata exista si daca totul pare sa decurga perfect, fara incidente care va iau prin surprindere.
Ei, asta se intampla daca faci sex fara sa te fi informat bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca prezervativul a alunecat, inseamna ca nu stiti sa-l puneti. Daca era pe pat, inseamna ca s-a f***t cu patul.