| AniAnonimul a întrebat:

Am făcut sex neprotejat cu iubita mea si la final m-am retras si am ejaculat in gura ei. Ea înghițit o cantitate cam mare de sperma. Poate sa ramana însărcinată doar ca mi-a înghițit sperma? Sau sa se imbolnaveasca?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect La intrebarea ta : "" Poate sa ramana însărcinată doar ca mi-a înghițit sperma? Sau sa se imbolnaveasca?"" este una cat se poate de simpla : NICI UNA, NICI ALTA din cele 2 variante aminntite/intrebate NU SE POATE INTAMPLA/PRODUCE. In mod cert, sigur si garantat. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa ramana gravida si nici sa se imbolnaveasca.

| AlinTanase a răspuns:

Nu poate rămâne însărcinată pentru că trebuie să ejaculezi in? poți să ejaculezi și când face anal sau oral că nu se întâmplă nimic și nu, nu se poate îmbolnăvi, sperma se înghite de placere deci nu se poate întâmpla nici una dintre acestea