| DenissRaba a întrebat:

Aseara am facut sex cu un prieten(suntem amandoi baieti), ne.am facut sex anal amandoi,iar eu am ejaculat la el in anus si el la mine in gura dupa care am inghitit, are ceva daca nu m-am spalat dupa ce am inghitit sperma iar el daca a ramas cu sperma in anus peste noapte? Se poate intampla ceva daca am inghitit sperma?

6 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Ati facut sex neprotejat vad...nu era asa scump un prezervativ crede ma. Ramane de vazut daca te pricopsesti cu vreo boala.

| SkandallKamataru a răspuns:

O sa ramai gravid.

| ShamelessQboy a răspuns:

Dacă v-ați făcut analize si sunteti siguri că amândoi sunteti sanatosi(BTS) ETC, atunci nu aveti de ce sa va faceti griji.
Distractie plăcută!

| Incredibil98407 a răspuns:

Sida.

| Nobody890 a răspuns:

Nu se intampla nimic, daca inghiti sperma. Sperma ajunge in stomac, iar dupa o caci o pisi, deci stai calm nu ai nimic

| Necsuleu a răspuns:

Nu se-ntamplă nimic