| ColdShadows123 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu iubitul meu in a 4a zi de ciclu. A iesit la timp si a ejaculat PE mine. Ar trebui sa ma ingrijorez? Sunt sanse mari? Mentionez ca am ciclul destul de abundent si am si fost la baie dupa sex. (daca ajuta). De asemenea am ciclu regulat 26-29 de zile.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sansele sunt extreeeem de mici. Cand esti pe ciclu sunt sanse foarte foarte mici sa ramai gravida si mai ales la voi ca nici nu a terminat in tine, poti sa stai linistita

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai copilas, lasa sfaturile pe probleme sexuale si vezi de cuculetul tau, pana mai cresti!

Am ras de m-am stricat. sfaturi de copil care pretinde a fii adult, in plus, mai spune ca-i doctor, cand habar nu are ce este vaginul, ciclul si alte substante, ca sa folosesc termenii tai, mai maurica! Nu am inteles mai baitel, unde si ce sa urce mai sus?
Ma refer la fraza asta: "...vaginul nu elimina acea subtanta sa urce mai sus...".
De ce nu-l convingi sa ia liftul, daca alta solutie nu gasesti? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Rahateii ca tine au nevoie de o sapuneala buna si evident, o raportare la adminul forumului!

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ai de ce sa ti faci griji in legatura cu o sarcina ...sansele sunt nule sa fii ramas.

| Pool77 a răspuns:

Tu esti doctor cand pl mea latra.

| Marian9978 a răspuns:

Tu doctor?

| GabrielaBtw a răspuns:

Poti sa stai calma, nu sunt sanse sa fi ramas gravida. dar e o idee buna sa folositi prezervative ca nu sunt scumpe si te scapa de multe probleme.