| Marian997 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu o fata acum 1 luna.Si de 2 zile mi se cojeste pielea de pe penis,nu am dureri, ar putea sa fie si de la spuma de baie sau ceva? sunt putin speriat,este posibil sa fi luat vreo BTS? si daca da,si stie cineva, poate sa imi zica si care este?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stie si o sa-ti spuna ce ai un medic de dermato-venerice.
Aici pe site e imposibil sa descoperi ce ai si ar fi bine sa te misti repede, pana nu se agraveaza situatia, deja ai asteptat o luna pana sa te sperii si e mult.
Mergi la medic si mergi repede.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai o INFECŢIE genitală/BTS.

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!
Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| Green66 a răspuns:

Du-te să te vadă un medic specialist.