| VasileNicuhamal a întrebat:

Îmi cade pielea de pe penis. Ajutor. Știe cineva ce am? Sunt speriat

10 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ai făcut sex și ai luat ceva sau? Mergi de urgență la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi de urgență la un medic. Nu știu despre ce poate fi vorba dar să nu devină și mai gravă problema. Vindecă din timp.

| Uxellodunon a răspuns:

Arata a balanopostita si trebuie sa iti prescrie medicul ceva probabil o crema cu antibiotic

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Suculent, merge pe gratar

| Kenji2Uchiha a răspuns:

E infectat, vezi ca iti cade, mai bine il tai de acum.

| VasileNicuhamal explică (pentru Kenji2Uchiha):

Nu cred?!?

| ReZiSTorr a răspuns (pentru VasileNicuhamal):

In acest caz ar trebui sa mergi la medic.E cam urat ce ai tu acolo...

| CelMaiCunoscatorDintreUmanoizi a răspuns:

Ţi-a zis multă lume că o ai cât un şarpe, şi acum îţi schimbă pielea.

| TataNelson69 a răspuns:

Ai lepra

| fanefranaru a răspuns:

Incearca la Dr. Oetker, te poate ajuta este ginecologistic