| bibicu_5952 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu o fata inainte de mestruatie cu 3 zile, au trecut 4 zile de cand trebuia sa inceapa perioada, ce se intampla a ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E putin probabil sa fi ramas insarcinata, dar nu e imposibil. Deocamdata trebuie sa asteptati. In a opta zi de intarziere sa faca un test de sarcina din prima urina de dimineata. Daca e negativ, sa-l repete dupa inca 3-4 zile si apoi sa mearga la ginecolog.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| christinebubu a răspuns:

Intrebarea e daca ai ejaculat in ea
daca da,sansa e destul de mare.
daca nu, tot exista sanse, dar mai mici
daca i-a venit menstruatia stai linistit

| DenisSa_6267 a răspuns:

N`ai ce sa faci tongue astepti sa vezi daca e fata sau baiatlaughing si asa cum a zis si gabi cumperi pampersi laughing.
glumesc. desii nu prea e cazu.
niciodata n am putut sa inteleg de ce nu cumparati un prezervativ
decat sa stati speriatzi si frustratzi ca nu stiti daca e sau nu gravidastraight face
depinde daca ai ejaculattongue si chiar daca nu si asa sunt sanse. nu multe dar sunt.
nu cred ca e mai mult de 2 lei un durex.winking
poate ca dp ce ai trecut prin asta te vei proteja pe viitorhappy.

| pauk11 a răspuns:

Data viitoare incearca sa folosesti un prezervativ si nu o sa iti mai faci probleme daca a ramas sau nu insarcinatabig grin

| HypnoSee91 a răspuns:

Tenie, mori in 2 zile

| HypnoSee91 a răspuns:

Tai-o pe burta si vezi daca tipa cineva.