| gffd a întrebat:

Am facut sex protejat am ejaculat in exterior apoi mi-am sters penisul cu un servetel si apoi mana apoi am aplicat un prezervatv nou este posibil sa fi ramas spermatozoizi pe mana si apoi pe prezervativul nou?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Teoretic e posibil, dar cred ca riscul e minim. Dar regulile minime de igiena impun sa te speli pe organele genitale si pe maini inainte de a atinge prezerbativul. Esti certat cu apa si sapunul?

| MikyMi a răspuns:

Tot ce e posibil. E de ajuns unul micut.
Era mai indicat sa te speli, oricum sansele sunt mici ca fata sa fie insarcinata. Pentru linistea voastra zii sa faca un test de sarcina!
Mai multa atentie pe viitor!

| alexandra21_3435 a răspuns:

Nu cred dragule, dar cea sigura spune-i iubitei tale sa cumpere un test de sarcina, e ieftin si eficient si scapi de griji.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Spermatozoizi mor in contact cu aerul in 15 minute.

| 13Denisa a răspuns:

Da este posibil. Da stai linistit probabilitatea este de 1%.

| gffd explică:

Pretena mea este in a 5 zi dupa menstruatie sansele scad?