| mariaaaa18 a întrebat:

Am făcut test de sarcină după 14, 21, 23 de zile de la contactul neprotejat și sunt negative. Dacă am întreținut relații intime între dățile efectuării testului și contactul neprotejat afectează rezultatul?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cele după 20 zile de la contact sunt relevante

| dullcat a răspuns:

Buna.Degeaba ai facut test dupa primul act sexual, ca apoi sa mai ai inca cateva, iar testele sa le faci luand in considerare tot prima partida de sex. Daca vrei un rezultat concludent trebuie sa faci testul dupa 10-14 zile de la intarzierea menstruatiei.