| SpartanMan a întrebat:

Am facut un server de cs si dupa ce am instalat modul war3ft am pus admin pe numele meu si parola si cand intru pe server ma scoate afara...de ce?
L 02/02/2012 - 16:39:54: [admin.amxx] Login: "JusT|kiLL" became an admin (account "JusT|kiLL") (access "abcdefghijklmnopqrstu") (address "192.168.1.2")
Dropped JusT|kiLL from server
Reason: Client sent 'drop'
dau funda celui care ma ajuta sa rezolv problemabig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D funda la raaspuns sa stiu ca nu e la buleala intrebarea si dupa imi trimiti meilu tau sau ti'l dau eu pe a meu si iti explic ce trebuie facuthappy