| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un test de sarcina si mi-a aparut prima data o liniuta iar la 2 min a aparut si a doua mai putin colorata. mi-a intarziat ciclul cu cinci zile.sunt sau nu insarcinata?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Da, dar pentru confirmare ar trebui sa mergi la un ginecolog

8 răspunsuri:
| 1985 a răspuns:

Da.esti insarcinata

| dianka_4861 a răspuns:

Da catecoric sti insarcinata

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Esti insarcinata, mergi totusi pentru confirmare la medic, e mai sigur.

| marsy a răspuns:

Eu cared k da!

| rouaroxa a răspuns:

Aproape sigur...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil esti insarcinata. Dupa 2-3 zile repeta testul de sarcina din urina de dimineata si vei avea certitudinea. Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi l medic, pentru nu fii pre tarziu...asta q liniutele depinde si de calitatea testului adi mai p scurt cat de scump a fost pentru a-ti da seama ce pondere de adevar asre...eu cred ca esti da poate nu cred bine si asa sper sa si fie...asta daca u nu iti doresti un bebe si dp cum sp...nu cred ca iti doresti...succes si multa sanatate

| diiiiiannnnaa a răspuns:

O sa ai un bebe love struck Sa fie sanatos :*