| Shine123 a întrebat:

Am facuto cu prietenul meu s-a terminat odata, am mai stat putin si a mai vrut din nou :d are ceva daca si-a bagat-o dupa o ora maxim asa dupa ce sa terminat?

Răspuns Câştigător
| Ronaldo7cr7 a răspuns:

N-ai cum sa ramai insarcinata, pentru ca spermatozoizi mor. repede. citeste pe net, nu ramai insarcinata stai calma, si te doare burta de la gand! happy stai calma

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca v-ati protejat atunci nu are nimic

| papusica987 a răspuns:

Nu are nimic,

un dus macar a facut?

| Shine123 explică (pentru papusica987):

Nu a facut ...sa sters doar ..Acuma nu stiu ce o sa se intample

| papusica987 a răspuns (pentru Shine123):

:-ss

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Nu are nimic, dar daca ati facut neprotejat nu poti fi sigura de nimic.

| zgary4all a răspuns:

A urinat macar in acea ora? spermatozoizi ramam pe uretra indiferent cat de mult te stergi, ei se elimina prin urinari repetate, nu neaparat la prima urinare

| catelus_2850 a răspuns:

Daca v-ati potejat nu are nimic.

| danafoxy a răspuns:

Nuuuu logicc

| Ligia47 a răspuns:

Nu are cum sa fie ceva, n-are nimic stai linistita )

| Shine123 explică (pentru Ligia47):

Tin sa mentionez ca dupa aproximativ o ora am facut-o iar si l-am intrebat daca are ceva daca o facem dupa ce s-a terminat si a zis ca nu a mai facut asa, dar mi-e foarte frica acum

| Shine123 explică (pentru Ligia47):

Si acum a inceput sa ma cam doara burta nu stiu de la ce ..sar putea sa fie de la altceva chiar nu stiu ..Va rog lamuriti-ma si pe mine ..Multumesc frumos

| Shine123 explică:

Nu ne-am protejat tin sa mentionez ca am mai stat dupa vreo ora asa... Eu l-am intrebat daca are ceva dar el mi-a zis ca nu are cum ca nu stiu ce dar mi-e foarte frica

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru Shine123):

Daca nu v-ati protejat exista un risc sa ramai insarcinata, deci mare grija ca data viitoare sa fi mai atenta. Mult succes.

| Shine123 explică (pentru Laurentiu_4547):

Dar nu sunt sanse 100% sa raman nu? ca doar nu s-a terminat in mine.

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru Shine123):

Nu 100 % dar exista un risc sa ramai char dacă nu s-a terminat în tine, dar viitoare protejați-va. Mult succes.

Răspuns utilizator avertizat