| MarianDeluise a întrebat:

Am fost c-o fata ceva luni de zile. Apoi ne-am certat si ne-am despartit(acum am inteles ca vorbeste cu altul) Apoi dupa 1 luna ne-am revazut intr-un grup de prieteni ( am iesit toti in oras). Apoi am inceput sa vorbesc eu cu un baiat sa vorbim de o fata vazuta intr-un parc, nu stiam cumsa dam de ea laughing. in fine nu conteaza asta.
Apoi tot acelasi baiat a zis "Dedicatie pentru fratele meu " si a pus melodia Nu Plange Ana ( pe fosta tot Ana o chema) si logic ca m-am simtit ciudat si m.am dus mai separat si m-am prefacut vreo 5 minca vorbesc la telefon laughing.
Apoi cand am revenit fosta era cam suparata adica se vedea pe fata ei ca era statea cam retrasa. desi inainte de faza cu nu plange ana si cu fata aia era ok si radea.
Ce sa inteleg. ca in timpul ala cat am fost plecat cineva a suparat-o sau ca ...nu stiu. ii pare rau. sau.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din dilema aceasta nu vei putea scapa decat intreband-o chiar pe ea pe Ana.

| SkyPilot a răspuns:

Nu poti sti ce s-a intamplat. Mai bine iti iei gandul de la ea si mergi inainte cu viata ta.