| VasileMoldova a întrebat:

Pe scurt mama mea s-a despartit de tatal meu mai de mult apoi ea a plecat in Italia unde si-a gasit un alt barbat dar s-au despartit am intrebat-o de ce dar ea a zis ca o sa-mi spuna mai tirziu el era militar zicea cai comandant odata mama mea ma palit cu palma din cauza ca i-am raspuns inapoi asta nu m-a suparat dar apoi mama mea s-a certat cu sora ei din cauza ca sora ei s-a casatorit cu cineva iar acel om se purta urit si o batea a plecat in marea britanie si a gasit un barbat cumsecade apoi a murit bunica mea Dumnezeu so ierte era foarte muncitoare muncea zi si noapte si sau certat mama si cu sora ei din cauza primului barbat a matusei mele adica a surorii mamei mele intr-o dimineata cand mincam deoarece mama mea e cam nervoasa am lasat-o pe Marina sora mamei mele sa se spele prima mama mea s-a suparat si cand Marina a terminat si a zis sa ma duc sa ma spal pe dinti etc mama mea m-a oprit am inteles ca e suparata apoi Marina m-a intrebat daca e bun ceaiul mama mea s-a suparat foc si a zis Marinei sa-mi dea pace ca intirzii la lectii dar de fapt nu intirziam si apoi Marina s-a suparat si ea si apoi mama i-a dat o palma peste gura Marinei iar apoi a inceput bataia l-am chemat pe bunelu si bunelu era panicat asa ca a apucato pe Marina de par deoarece era confuz si nu stia pe cine sa creada apoi Marina a plecat la fratele ei Dorel Marina imi daruise un playstation 3 iar mama mea a zis sa nu ma mai joc la el si sa-l dau verisorului meu eu am plins deoarece ma atasasem de acel playstation apoi cand mama a plecat marina a venit si i-a zis adevarul lui bunelu dar interesant e ca marina s-a dus la dorel iar dorel cand a venit acasa la bunelu si i-a spus ce a zis marina mama a inceput sa plinga eu nu am fost de fata si a plins mama mea si a plins dar marina mi-a zis ca s-a prefacut acum nu stiu ce sa fac ce sa cred? sunt confuz si plus mi-e frica der intuneric de parca cineva mar urmari odata am fost la wc si cand ma intorceam pe coridor am simtit ca cineva m-a atins am tipat excact in camera unde ma indreptam era mama mea cine mo fi atins? ajutor sunt confuz?! mama mea vrea sa-mi faca documentele si sa ma ia in vacanta de vara un timp in Italia dar trebuie sa vada cu tatal meu de care s-a despartit ca trebuie ca tatal meu sa nu mai aiba drepturi ce sa fac cu intunericul si cu frica? cine mo fi atins acum scriu cu lampa dar in rest in intuneric AJUTOOOR/ sunt confuz pe cine sa cred pe mama sau pe marina apropo mama mea o numea cu cuvinte urite pe mama mea foarte urite AJUTOOR Mi se zbate nima imi vine sa pling! si ce va zice cand va afla ca am doi de sapte AJUTOOR SUNT DISPERAT