| simonafrumoasa a întrebat:

Deci! este o problema mai complicata! eu il plac pe un baiat din clasa pararela cu mine. de cand a inceput anul ne tot uitam unul la altul in nestire cu ochii frumosi parca eram pierduti. el este foarte orgolios de sine chiar daca nu vorbeam cu cuvinte vorbeau privirile noastre. o saptaman am zis hai sa vad ce se intampla daca nu il bag in seama daca nu i dau importanta si asa mai departe. asa am facut acum el nu ma mai baga in seama da ma tot uit la el. si acum ma intreb oare chiar s-a uitat vreodata la mine cu privirea aia sau mi s-a parut. (cu toate ca sunt sigura ca nu mi s-a parut) ce sa fac sa ma "ierte"? sa fac pe suparata sa ma prefac ca plang? asa a facut el cand am inceput sa il ignor. ce sa ma fac? sa fac pe suparata? sau ce sa fac. el s-a prefacut ca plange mergea prin curtea scolii suparat nu baga pe nimeni in seama asa cam o pauza dupa radea. dar de ce chiar cand eram eu langa el facea asa de tare pe suparatu? mi se rupe inima nu mai pot sa il vad asa. ce sa fac? va rog ajutati-ma! vedeti ce chestie? nu ne-am vorbit niciodat stim foarte multe lucruri unul despre celalalt ne facem anumite semnale dar tacem.

1 răspuns:
| Alexandra101112 a răspuns:

Este un lucru ca in filme, dar totusi incearca sa vorbesti cu el.Asta mie mi se pare cel mai bine.Sau daca esti genu mai crazy ca mine, si mie mi-a placut o data de un baiat cu care sunt acum si era nou in scoala.Ne uitam unu la altu ca voi si pana la urma l.am intrebat eu.Incearca si tu! Sau macar incearca mai intai sa fiti prieteniwinkingSper ca ti.am fost de ajutor:*