| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat pe care l-am placut foarte mult si inca il plac. dar s-a intamplat sa ma insele iar el imi spune ca a fost o greseala, ca nu a vrut, ca a baut in ziua aia. si tot imi cere a2-a sansa deja de 2 luni ma tot intreaba daca il iert. i-ar eu inca il plac. sa il iert sau nu?

Răspuns Câştigător
| ubiticatha33 a răspuns:

Scumpo in ziua de astazi majoritatea lasahappyisi cauta pe alta.din moment ce te-a cautat 2 luni de zile e pentru ca in sufletul lui simte ceva..Cu siguranta iarta-l:*

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Eu zic sa il ierti asa este bine sa ierti orice dar daca mai face asta odata nu mai ramai impreuna cu el ii ramai doar o amica.

| ASimpleUser a răspuns:

Pai daca chiar insista de 2 luni sal ierti si in timpul asta nu a fost cu nici o alta fata inseamna ca te iubeste cu adevarat si ar trebui sa-l ierti...succestongue