| anonim_4396 a întrebat:

Ciao all...am nevoie de ajutorul vostru, deci am un prieten de 2 ani si 5 luni, si acum o luna m-a inselat, iar de ziua mea a trecut prin fata mea cu aia, si l-am iertat dupa ktv saptamani, ptk mia prm ca nu mai fake si chestii din astea, si noh m-am gandit sa oricine merita o a 2 sansa, bun, a trkut luna noiembrie si acum in ajunul de craciun s-a dus s-a distrat cu prietenii, si sa baut, cand s-a intors acasa el fiind baut, sa sarutat cu alta fata (desi eu i-am sp ca data viitoare cand se mai intample sa se sarute cu alta nu-l mai iert)acum nh ke sa fac, el imi sp ca a fost baut si ca nu stie ke a facut, eu am aflat din alta parte ca sa sarutat cu pers respectiva, asa cum am sp acum nh ce sa fac, sa-l iert sau sa nu-l iert? el imi sp ca a fost beat si ca nu-si aminteste, aa da am uitat sa specific IL IUBESC inca mult, deci ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| allix a răspuns:

Nu-i da prea multa importanta ca si-o ia in cap. Chiar daca il iubesti incearca sa nu-i mai dai multa atentie pentru ca asa vei vedea daca te iubeste sau nu. O sa te caute cu siguranta daca te iubeste cu adevarat! :*:*

1 răspuns:
| justE a răspuns:

Daca o sa il ierti, o sa si-o ia in cap...mai bine lasa-l, daca te iubeste, o sa te caute! :*