| Darkus a întrebat:

Prietena mea a fost la ziua unui baiat si a baut, si s-a imbatat si ea s-a dat la alti pe acolo si si-a cerut iertare de mi de ori. ce zice-ti sa o iert?

Răspuns Câştigător
| Saburo a răspuns:

Pai asta cam denota si ce caracter are :-& o fata in mod normal trebuie sa fie si ea mai finuta... dar sa se mai si imbete I don't want to see nu zice nimeni sa nu bea deloc dar nici in halul asta. Si in plus cine stie ce a mai putut sa faca pe acolo in afara de faptul ca s-a dat la multi tipi care mai erau pe acolo. Este posibil sa-si fi facut de cap cu cativa. Pentru ca la starea in care era ea nu cred ca mai stia de capul ei. Si de la bautura probabil ca i-a venit chef si de putina "actiune" raised eyebrows prin urmare este evident ca nu se mai merita sa ai de-a face cu ea. Tu ai avut incredere in ea si nu ai insotit-o daca stiai ca mai are astfel de obiceiuri pe la petreceri. Deci nu cred ca-si mai au rost scuzele din moment ce te-a facut de ras.

9 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Tu ai deja o dragoste! Restul sunt amante si amantele trebuiesc iertate happy

| Tania a răspuns:

Mai pai de, era beata si cand esti beat nu prea iti dai seama ce faci.Eu zic sa o ieriti ca de nu a fost constienta 100%, iar daca se mai repeta indiferent de conditii atunci nu o mai ierti

| SteauaNordului a răspuns:

Alcoolul este cea mai jalnica scuza pe care un om o poate inainta altei persoane.
oricine merita a doua sansa, iart-o si data viitoare mergi la chefuri cu ea. daca se repeta scena, nu ii mai oferi iertarea ta

| mirunaana a răspuns:

Intreaba-te: daca tu ai fi facut acelasi lucru daca erai beat. daca da.atunci iarta-o... daca nu atunci, fa ce crezi ca e mai bine

| panther_5576 a răspuns:

Pai, iart-o de data asta, dar alta data sa nu se mai intample

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jos rapid hahahahah steaua oleolseole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacaera beata nu prea avea control... eu cred ca ar trebui s-o ierti desigur daca si tu vrei asta si daca ii pare sincer rau merita o adua sansa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am facut acelasi lucru.
Eu zic sa o ierti.
Alcolul e de vina.

| teenager a răspuns:

Parerea mea este ca daca daca s-a intamplat odata nu ii va fi rusine sa o faca si a doua oara, prin urmare decizia e a ta si daca crezi ca ii pare sincer rau irat-o pentru ca oricine merita o a doua sansa...dar... daca nu ti se pare ca este sincera sau daca sti ca s-a mai intamplat si alta data nu are rost sa o ierti. mult noroc