| janna82 a întrebat:

Am fost la o petrecere cu un tip, am baut cateva guri de vin, am ajung in dormitor amundoi goi, dar nu am vrut sa fac nimic ca eram virgina. Chestia e ca totusi am ajuns acolo, si imi amintesc de el jucandu-se la intrare incercand sa o bage cateva secunde, dupa care a fugit la baie. Tot ce s-a intamplat nu m-a durat deloc. Dupa intamplarea asta am cunoscut pe altcineva, care cand a incercat sa ma penetreze si a si intrat putin cu capul, m-a facut sa urlu de durere si a doua zi am observat ca aveam o picatura de sange pe lenjerie si un firicel pe interior. Intrebarea mea este: as fi putut fi dezvirginata de tipul de la petrecere, ca stiu sigur ca asta vroia, daca nu l-am simtit inauntru nicio clipa, nu m-a durat deloc, si cand am verificat nu era niciun pic de sange pe nicaieri, sau am fost dezvirginata de ultimul tip? Mi-e teama ca as fi avut himenul elastic, dar nu cred ca a fost vorba pana la urma la petrecere de nicio penetrare avand in vedere ce am patit dupa aceea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca spui ca nu te-a durut cand a incercat tipul de la petrecere sa te penetreze,inseamna ca nu el te-a dezvirginat,ci tipul care te-a facut sa urlii de durere,iar ce ai vazut u pe lenjerie,acel firisor, era himenul, care ti s-a rupt de la penetrare.

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca ti spun dar copii cand te vei maritata tot la betie ii vei face?laughing))

| VadTot a răspuns:

Ce penala poti sa fi stii asta?

| florynna903 a răspuns:

1. Cred ca inca mai esti beata : cum draacu' ''durat'' in loc de durut!
Si eu cred ca I te-a dezvirginat deoarece fie ca ti se rupe sau nu himenul dupa I contact sexual tu nu mai esti virgina!

| Colla a răspuns:

Daca te'a facut sa urli de durere clar nu ti'a bagat doar capul.Al doilea zic eu ca si'a facut treabalaughing

| necunoscut22 a răspuns:

Eu cred ca ai cand ai facut a 2-a oara te-ai dezvirginat numai pentru ca ai gasit picturi de sange si aceea e dovada ca te-ai dezvirginat success in continuare la sex si fa sex ca este santos si iti cere corpul. funda.

| marinjmen a răspuns:

Crezi ca primul tea dezverginat? nu ca daca era barbat nu te mai lasa neterminata cu siguranta ma pun eu in locul lui si ma gindesc cum satil pun in buze sanu til scap? pai il scapam de ti sarea ochi din cap, dar el nu e barbat

| mamy89 a răspuns:

Nu,nu cred ca tea dizvirginat ala de la petrecere pentru ca trebuia sati curga sange si sa te doara, doar daca ai ost prea excitata si nu ai mai simtit nimica.dar eu cred ca ala tea dizvirginat, ala cu care te-a durut si a curs sange.no acum nu stiu
eu asa cred
pup