| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la prietenul meu acasa si timp de o ora jumatate am stat singuri. In acel timp am inceput sa ne sarutam, el ma mangaia si imi spunea ca ma iubeste. la un moment'dat aman2 eram in chiloti. ne-am tot frecat unul de celalalt iar chilotii nu sau mutat deoarece si eu si el purtam boxeri. El mi-a pus mana [intre picioare] si o tot misca dar nu pe sub chiloti si deasupra lor [nu a introdus nici un deget sau altceva]. El probabil ca si-a dat drumul in chiloti dar ff. putin deoarece era ud intr-un loc mai mic de un cm. Credeti ca pot fi insarcinata? nu mi-a venit ciclul. [mi sa mai intamplat sa imi intarzie chiar si 2 luni trebuia sa-mi vina pe 28.] dau funda! ps: fara mistooh go on

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu esti insarcinata.
Ceea ce ai vazut la el era lichid seminal,pe care il elimina in momentul excitatiei si pe care nu-l poate controla.
Ciclul tau intarzie din complet alte cauze decat aceasta joaca a voastra, fara atingere sau penetrare, orice sarcina e exclusa!

| DNSK a răspuns:

Nu ai cum! linisteste-te! calma! ce-ai vazut u e lichidul seminal probabil! stai linistita

| eucumine010 a răspuns:

Idem^

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Nu nu poti fi insarcinata... poti fi sigura de asta

| SMarius a răspuns:

Ce insemna sa nu ai educatie sexuala...
vorbesteb cu mama ta in legatura cu asta...

| AAARRR a răspuns (pentru SMarius):

Da asa e nu am. nu pot vorbi cu mama despre asta. straight face daca puteam vb cu ea si ma intelegea sigur nu mai postam intrebarea asta pe TPU oh go on. E baietoasa nu are timp de mine si nu vb cu mine straight face

| Lette a răspuns:

Iubita,stai linistita.Nu exista sanse sa fi insarcinata.Dar, totusi trebuie sa discuti cu cineva matur despre asta.Eu cu mama mereu am fost cele mai bune prietene si imi permiteam sa vorbesc orice cu ea.Incearca cu o matusa, o verisoara, daca nu indraznesti sa vorbesti cu parintii despre asta.

| Dana1903 a răspuns:

Nu poţi fi însărcinată.

| SuntDePeMarte a răspuns:

Garantat nu esti happy