| MarcelPuricel a întrebat:

Acum ceva timp, eram cu prietena mea singuri. La un moment dat, amândoi am rămas în chiloți. Țin să precizez ca mi-am frecat penisu de chiloții ei, și cred că aveam lichid preejaculator. Țin sa menționez ca amândoi suntem virgini și că nu mi-am dat drumul.
Exista vreun risc sa rămână însărcinată?
Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Nu este posibil, lichidul preejaculator vine pe altundeva fata de sperma. Si plus ca a fost prin chiloti... sperma trebuie sa ajunga bine înăuntrul vaginului sa poată duca la sarcina, si sa aiba si lichid care spermatozoizi sa poata inota. So nu cred...

| MarcelPuricel explică (pentru MValentin):

Chiar dacă vreo 5 secunde penisul nu a mai fost în chiloți și direct pe chiloții ei?

| MValentin a răspuns (pentru MarcelPuricel):

Si eu de ceva ori am mimat sex cu iubita mea gen ea in chiloti si eu fara si nu o ramas plus ca am facut si sex fara prezervativ si eu acolo plin de lichid preejaculator si tot nu o ramas (bine nu eram nici pe aproape sa ma termin)

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți-am mai răspuns doctore!

| MarcelPuricel explică (pentru sierra1):

E prima data când întreb ceva de genul, nu cred =)

| sierra1 a răspuns:

Am ințeles, ai două conturi!

https://www.tpu.ro/......uda-de-la/

| MarcelPuricel explică (pentru sierra1):

Îmi pare rău, dar nu e contul meu. Și la mine e diferit, când m-am frecat, pentru vreo 5 secunde, penisu nu mai era in chiloți

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu exista niciun risc, stai linistit.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

| Sofer a răspuns:

Niciun fel de risc de sarcina. Spor la joaca în continuare.

| Catalin77945 a răspuns:

Nop

| Naikier a răspuns:

Da