| anonim_4396 a întrebat:

Am fostul cu un tip 2 ani si ne-am despariti din decembire si de at ma tot gandesc la el l-am iubit foarte mult as vrea sa ii trimit sms da nu stiu ce sa ii scriu ajutati-ma plsss! Mentionez ca are prietena

2 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Daca zici ca are prietena inseamna ca accei 2 ani pentru el nu au insemnat nimic, si in plus depinde de cand stau ei impreuna daca au mai mult de o luna nu te baga aiurea ca el poate tine la ea si vrea ceva serios cu ea si tu ai sa ramai dezamagita mai ales daca te'a lasat el, si din decembrie pana acum sunt 3 luni, parerea mea zic sa-ti vezi de viata ta nu zic sa iti cauti altu ca dragostea vine cand mai putin de asteptihee hee.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Buna, ce mai faci, m`am gandit sa mai dau si eu un semn de viata daca tu nu ai mai dat, si vroiam sa stiu ce mai faci. Scuze daca te-a deranjat msj meu... Te semnezi ca poate nu mai are nr tau