| anonim_4396 a întrebat:

Am fostul cu un tip 2 ani si ne-am despariti din decembire si de at ma tot gandesc la el l-am iubit foarte mult as vrea sa ii trimit sms da nu stiu ce sa ii scriu ajutati-ma plsss

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai are prietena? Daca nu are eu i-as fi scris "imi amintesc de noi.:-

| georgy7165 a răspuns:

Depinde si daca are prietena.Ca in aceasta situatie nu are rost sa-i mai dai niciun mesaj. Dar daca nu are prietena ai putea sa-l intrebi ce mai face.Sau de ce nu a mai dat nicun semn de viata? Vezi ce-ti va raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da are prietena