| Astrid_4172 a întrebat:

Am gasit in libraria diverta o carte despre sex, pentru adolescenti. Era roz, cu un baiat si o fata desenati pe coperta, dar desenati foarte simplu, doar conturul. Nu mai stiu exact cum se numeste, as vrea sa mi-o comand pe net dar n-o gasesc nici unde. Aveti idee cum ii spune si unde as putea-o gasi pe net?

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Zodia indragostitilor, cumva?

| Silence_1239 a răspuns:

Mi se pare ca era carte:Sexul explicat adolescentilor!

sper ca te-am ajutathappy

| spader a răspuns:

Cred ca "Zodia Indragostitilor". funda?

| spader a răspuns:

Totusi, funda?

| Astrid_4172 explică:

Nu, nu. era alta. era un titlu mai lung cred; scria mare de tot "sex" laughing am rasfoit-o putin, am vrut sa mi-o iau, dar mi-a fost jena de vanzatoare si m-am gandit ca mai bine mi-o iau de pe net, dar am uitat sa retin titlul... ca o bleaga.

| Astrid_4172 explică:

Nu-i nici aia sad coperta e roz de-ala puternic, cum au in cap emoistii, cu negru.

| Astrid_4172 explică:

Nu, nu e nici aia sad coperta e roz de-ala puteric, cum poarta emoistii, cu putin negru.

| nebunatyka1 a răspuns:

Sex ca la carte. C red ca asa se numeste