| Palorma a întrebat:

As vrea sa-mi comand palete de badminton pentru începători pana in 100 de lei, dar nu as vrea sa se rupa chiar din prima săptămână. Aveti idee unde as putea gasi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Orice supermarket arde așa ceva!

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Eu am fost în Decathlon și mi-am cumpărat de acolo o paletă de badminton, albastră, la 30 de lei. Și, crede-mă, e bună. Am dat cu ea de pământ (din greșeală) de câteva ori și încă e întreagă. Singura problemă e că i s-a șters puțin vopseaua, dar e normal la câte trânte a tras.
E ieftină și o recomand cu căldură.