| adbu a întrebat:

Am gasit o fata pe facebook pe care am bagat-o in seama dar nu mi-a raspuns. Inca tind sa cred ca nu a vazut mesajul meu de salut pentru ca nu cred ca e asa de speriata sa nu raspunda la un banal 'buna! Ce faci?'. Ce as putea face totusi sa o cunosc? O stiu de pe facebook,nu-i cunosc prietenii, nu e populara deodata ce are putine likeuri la poze.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai incearca, fetele nu trebuie sa cedeze din prima incercare a baiatului!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Asa,pur si simplu, o straina? Nu judeca fara sa cunosti, sa nu ai surprize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu fie din aia cu fite... cred nu stiu. Eu zic ca e mai bine sa o întrebi ce face in fata nu pe facebook! happy. O zi buna!

| Adanos a răspuns:

Pai,mai incearca peste un timp, dar nu insista mult, daca vezi ca, chiar nu iti raspunde mai bine nu incerci, doar ramai calm si ai incredere in tine.