| AmxMod a întrebat:

Am vazut o fata pe facebook si imi place mult de ea. Dar nu o cunosc de nicaieri. I-am dat niste likeuri la poze si dupa mi-a dat si ea. Dar nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea. Dau funda cui ma ajuta!

Iam scris acuma pe facebook buna ce faci? am ciupito, dar nu mi-a raspuns

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Curaj.
Iti va raspunde ea, trebuie doar sa fii tu insati, si sa te comporti frumos.
Se poate lega o prietenie stransa.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşteaptă să îţi răspundă şi agaseaz-o cu întrebări.

| Andreiu68 a răspuns:

Sal man uite cum fac eu laughing a mers de 3 ori si 1fail de 4ori am incercat. Daca te-a bagat ea la prieteni pe facebook deschide subiectul:,, ne cumoastem,,(asta in cazul in care nu o cunosti) si ii spui asa :Uite fata am niste bani de cheltuit dar nu am cu cine sa ii cheltui.Ma gandeam sa iesim la un suc?laughing Si daca zice da scoate-o la un suc si vorbesti acolo cu ea, da cu mult curaj.