| anonim_4396 a întrebat:

Am gresit si s-a despartit de mine. I-am cerut sa ne mai vedem dar ma ignora. Nu mai vorbeste cu mine deloc si nici nu raspunde la mesaje. De ce se poarta asa? ce as putea sa fac... sa il ignor si eu?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca ai gresit cu ceva grav daca te ignora, cere-ti scuze la infinit pana ce te iarta

| Kazimir a răspuns:

Încearcă cu un cățel dăla cu limba fină. Nu pentru el ci pentru tine. O zi faină.

| December a răspuns:

Pai depinde, cu ce ai gresit? L-ai inselat sau? Spune niste detalii. Conteaza.

| maimutzicaa a răspuns:

Am iesit in oras fara el, cu niste prieteni si ne-am despartit din cauza asta. De atunci numai vorbim deloc. Am incercat sa ii explic, sa-i spun ca imi pare rau.