| Cristina788 a întrebat:

Am iesit de doua ori cu un băiat dar acum nu imi mai raspunde la telefon si mă ignoră.
Nu inteleg, oare are pe altcineva?
Sau nu vrea sa avem o relatie?
Aș fi vrut măcar sa ra ramanem prieteni.
De ce nu imi dă niciun raspuns?

Răspuns Câştigător
| Stropdeploaie a răspuns:

Aaa ai inca inca ceva...a observat ca insisti ..si se cam joaca cu tine!)))

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar noi nu vrem sa ramanem prieteni cu voi

| Violleta2022 a răspuns:

Este clar ca nu-i interesat de persoana ta, dar nu stie cum sa-ti spuna asta, de aceea a adoptat o cale de simpla si directa: sa te ignore.
Nu poti sa ramai prietena cu cineva care nu te place si nu te vrea in viata lui!

| SilentRain a răspuns:

Tu vrei sa mai ramai prietena cu el dupa ce ți-a tras clapa?

| Marius22222222222 a răspuns:

Depinde ce ati vorbit

| Stropdeploaie a răspuns:

Daca te ai culcat cu el....sa ti iei adio..de la el.

| Raniaa a răspuns:

Poate că i-a venit menstruația...
Acum serios vorbind, poate că ceva l-a deranjat, poate că vrea să pară mai interesant sau poate că nu vrea să mai vorbească cu tine și în loc să-ti spună asta direct a ales să te ignore. Nu îți mai bate capul, sterge-i numărul. Un astfel de tip este o pierdere de timp și o bătaie de cap happy

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Ignora-l si tu la randul tau, nu ii da impresia ca esti dependenta deja de el. Daca te mai cauta bine, daca nu asta este mergi mai departe pana la urma urmei nu ati iesit decat de 2 ori. Daca te va cauta cere-i o explicatie pentru ce s-a comportat asa dar incearca sa fi subtila, nu ii da de inteles ca te-a deranjat.

| xilef123 a răspuns:

Ca nu stie sa se comporte!
poate e mai bine asa, chestia cu doar prieteni, nu e cea mai buna optiune, avand in vedere ca ati iesit doar de 2ori, adică fff putin;-)

| wolfy_7097 a răspuns:

Dacă vrei sa fiu sincer de ce aș face asta, pai sunt mai multe motive dar cel mai principal și sigur ar fi că aș realiza dupa 2/3 întâlniri să nu reprezinți nici un interes pentru el, deci ceea ce poți face este sa il ignori si tu la rândul tău și să-ți continui viața pentru ca daca ii pasă se atașa de tine și nu te ignora

| AlexandraLAVINIA53ala a răspuns:

Cristina ai facut dragoste cu el? la ce relatie te referi? oricare ar fi raspunsul tu fii frumoasa tot tiimpul sa vada cand o sa va intalniti ce a pirdut